Zabezpečením vozu získáte nejen pocit klidu a jistoty, ale i slevu na pojištění. Řada pojišťoven zvýhodňuje klienty v havarijním pojištění, kteří opatří své vozidlo systémem zabezpečení proti krádeži.

Naše firma se specializuje na zabezpečení vozu elektrickými a mechanickými zábrannými prostředky. Do elektrických spadá instalace autoalarmu, který při narušení vozu nebo manipulaci s ním spustí signalizaci sirény.

Mechanické prostředky mají za úkol znemožnit odcizení vozidla nebo alespoň prodloužit dobu k odcizení. Pro maximální účinnost je ideální kombinace zabezpečení elektronickou i mechanickou cestou.

Zabezpečení vozu elektronickou cestou

Cena alarmu a práce cena na vyžádání

Provádíme montáž autoalarmu od firmy Jablotron, se kterou máme vynikající zkušenosti, co se týče kvality a spolehlivosti. Na přání zákazníku provedeme montáž i jiného zabezpečovacího zařízení.

Zabezpečení vozu mechanickým způsobem

Cena zámku a montáže cena na vyžádání

Pro tento druh zabezpečení požíváme bezpečností zámky o firmy Defenlok. Zámky procházejí zkušebnou, kde se provádějí trezorové zkoušky, a vyhodnocuje se stupeň bezpečnosti. Zámky firmy Defenlok splňují trezorové zkoušky 3. stupně. To znamená, že spadají do kategorie zámků s největší odolností.